Program misijního klubka

Programy nejsou určené, společně se klubka zapojují například do projektů PMDD (Papežského misijního díla dětí).  Za zmínění určitě stojí Misijní jarmark, jehož výtěžek je každoročně posílán do zemích “třetího světa” na výstavbu škol, sirotčinců, seminářů, ubytoven, nebo například na podporu handicapovaných. Akce se stejným cílem se konají i na Vánoce a Velikonoce. (bližší informace na stránkách Projekty). 

Každým rokem také chodíme navštěvovat nemocné na LDN (Léčebnu dlouhodobě nemocných) . Tento rok jsme byli nově také v DPS (Domě s pečovatelskou službou), kde jsme zahráli vánoční divadlo a společně zdobili perníčky.

Během roku se také snažíme pracovat na našem kolektivu. Hodiny máme každý třetí pátek a první sobotu v měsíci. Na pátky míváme připravená různá témata, o kterých si povídáme a nechybějí ani hry na vyblbnutí. Je nám jasné, že po týdnu stráveném ve škole nikdo nechce sedět u stolu na lavičce a poslouchat. Soboty bývají v duchu výše zmíněných návštěv, větších her a především bývá jednou až dvakrát za rok výlet a víkendové setkání. Tam máme možnost se více poznat, něco společně zažít, nebo tvořit.

Fotky z jednotlivých částí programu lze najít ve Fotogalerii.